Central Hospital “EV”lendiriyor

Türkiye Emekliler Derneği İzmir Bayraklı Şubesi ile Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları (BASEK) arasında sağlıkta işbirliği protokolü imzalandı. Protokole göre dernek üyeleri BASEK bünyesindeki sağlık kuruluşlarında muayene ücreti ödemeden hizmet alacak ve tetkiklerden de indirimli yararlanacak. 

Türkiye Emekliler Derneği ile Toki arasında yapılan çalışma ile evi olmayan her dernek üyesi emekli ev sahibi olacak. Batı Anadolu Central Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz, “ emeklilerimizin ücretsiz muayene ve indirimli sağlık hizmetinden yararlanabilmesi için dernek üyesi olması gerekiyor. Dernek ise evi olmayan her emekliyi ev sahibi yapıyor. Bizde burada emeklilerimizin ev sahibi olmasına katkıda bulunmuş oluyoruz.” Dedi.

Batı Anadolu Central Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz’e teşekkür eden Türkiye Emekliler Derneği Bayraklı Şube Başkanı Selahattin Öztürk, “ Emekli vatandaşların bir ayağı hastanede, bir ayağı eczanededir. Sağlıkta da kaliteli sağlık hizmeti almak önemlidir. Dr. Özer Bey’e böyle bir talepte bulunduk. Oda bizim talebimizi kabul etti.” Dedi.

Türkiye’deki tüm emeklilerin Türkiye Emekliler Derneği’ne üye olmak koşulu ile Batı Anadolu Central Hospital, Mersinli Cerrahi Tıp Merkezi ve Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi’nde muayene ücreti ödemeden sağlık hizmeti alabileceklerini ve tetkiklerden de inidirimli olarak yararlanacaklarını hatırlatan Op. Dr. Özer Gürbüz, “ Emeklilerimizin bu hizmetin yanı sıra başka bir avantajı daha var. Türkiye Emekliler Derneği Toki ile yaptığı bir proje ile evi olmayan her dernek üyesi emekliyi ev sahibi yapmayı planlıyor. Emekliler kurumlarımızdaki indirimli sağlık hizmetinden faydalanmak için derneğe üye oluyor. Ve bu proje ile eğer evi yoksa da ev sahibi oluyor. “ dedi