KOLEJ

ANAOKULU
Eğitimin İlk Basamağını Okulöncesi Oluşturmaktadır.
BATIANADOLU KOLEJİ olarak; eğitimde edindiğimiz deneyimleri, ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda Anaokulundan Fen Lisesine kadar her kademede başarılı bir şekilde uyguluyoruz.
BatıAnadolu Koleji bünyesinde yer alan anaokulumuz; müstakil binada doğa ile iç içe ve orman içinde, güvenli bir ortamda faaliyetlerini sürdürüyor. Şehir merkezine çok yakın bir konumda olan okulumuz; İzmir-Manisa yoluna cepheli olup, Manisa’da oturup İzmir’de çalışanlar ile İzmir’de oturup, Manisa’da çalışan velilerimiz için ideal bir lokasyondadır. Biz Batı Anadolu Koleji olarak; beslenme, temizlik ve güvenliğe özel bir önem ve öncelik veriyoruz. Uzman eğitimci kadrosu ve 3-6 yaş çocuklarımıza uygun eğitim materyalleri ve oyun malzemeleri ile çocuklarımızın sosyal, bilişsel ve motor becerilerini geliştiriyoruz.  Çocuklarımızda var olan merak duygusu, öğrenme güdüsü ve problem çözme yeteneğini geliştirerek, onlara eğitim hayatları ve tüm yaşamlarında başarılı ve mutlu olabilmeleri için gerekli donanımı kazandırıyoruz.

Sevgili Anne ve Babalar,
3-6 yaşlar arasını kapsayan okul öncesi yılları; kişiliğinin oluşumu, temel bilgi, beceri ve alışkanlıkların kazanılmasında en kritik dönemdir. Çocuğa erken yaşlarda sağlanacak deneyimlerle elde edilecek temel bilgi, beceri ve alışkanlıklar, çocuğun daha sonraki öğrenim yaşamanın yanı sıra sosyal ve duygusal yaşamlarını da biçimlendirecek güçtedir. Tesadüflere bırakılamayacak kadar önemli olan bu dönem, okulöncesi eğitimin önemini ortaya koymaktadır.
Ayrıca; yaşanılan pandemi sonrası yeni bir dünya düzenine doğru gitmekteyiz. Şehre yakın ama doğanın içinde, kalabalıktan uzak, sağlıklı bir ortamda eğitim vermekteyiz.
Unutmayalım ki; “Çocuklarımız Geleceğimizdir.”
 

İLKOKUL
İlkokul eğitimimiz, yeni yüzyılın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip bireyler yetiştirmek üzere planlanmıştır.
Öğrencilerimizin, akademik gelişimlerinin yanı sıra öğrenme sevgisini aşılamaktır. BATIANADOLU KOLEJİ olarak; öğrencilerimizin akademik başarısını üst seviyeye çıkarırken, onları özgüven sahibi, eleştiriel düşünebilen, saygılı, yaratıcı, yenilikçi bireyler olarak yetiştiriyoruz. İlköğretim dönemi boyunca her sabah okuma saatlerimiz ile kitap okuma alışkanlığı kazandırıyoruz. 

BATIANADOLU KOLEJİ olarak; eğitimde edindiğimiz deneyimleri, ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda Anaokulundan Fen Lisesine kadar her kademede başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Bünyemizde yer alan ilkokulumuz; müstakil binada doğa ile iç içe ve orman içinde, güvenli bir ortamda faaliyetlerini sürdürüyor. Şehir merkezine çok yakın bir konumda olan okulumuz; İzmir-Manisa yoluna cepheli olup, Manisa’da oturup İzmir’de çalışanlar ile İzmir’de oturup, Manisa’da çalışan velilerimiz için ideal bir lokasyondadır.
Ayrıca; yaşanılan pandemi sonrası yeni bir dünya düzenine doğru gitmekteyiz. Şehre yakın ama doğanın içinde, kalabalıktan uzak, sağlıklı bir ortamda eğitim vermekteyiz.


ORTAOKUL
Kazananların okulu BatıAnadolu Kolejinde öğrenme stilleri, güçlü yönleriyle farklılıklarını keşfeden gençlerimizi, yeni yüzyılın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip olarak hazırlıyoruz.
Ortaokul eğitim sistemimizde, öğrencilerimizin becerilerinin ve başarılarının önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz. Eğitim ve başarılarının yanında, sanatsal, sportif ve kültürel alanlarda da kendisini gösteren öğrenciler yetiştiriyoruz. İlköğretim dönemi boyunca her sabah okuma saatlerimiz ile kitap okuma alışkanlığı kazandırıyoruz.

BATIANADOLU KOLEJİ olarak; eğitimde edindiğimiz deneyimleri, ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda Anaokulundan Fen Lisesine kadar her kademede başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Bünyemizde yer alan ortaokulumuz; müstakil binada doğa ile iç içe ve orman içinde, güvenli bir ortamda faaliyetlerini sürdürüyor. Şehir merkezine çok yakın bir konumda olan okulumuz; İzmir-Manisa yoluna cepheli olup, Manisa’da oturup İzmir’de çalışanlar ile İzmir’de oturup, Manisa’da çalışan velilerimiz için ideal bir lokasyondadır.
Ayrıca; yaşanılan pandemi sonrası yeni bir dünya düzenine doğru gitmekteyiz. Şehre yakın ama doğanın içinde, kalabalıktan uzak, sağlıklı bir ortamda eğitim vermekteyiz.

 

ANADOLU LİSESİ
BatıAnadolu Koleji Anadolu lisemizde okuyan öğrencilerimizi, ilgi alanları, yetenekleri ve yeterlilikleri çerçevesinde kendilerini geliştirebilmeleri ve uygun alanları seçmeleri ve seçtikleri alanlar ile ilgili temel beceri ve bilgileri yoğun bir şekilde edinmeleri, yükseköğretimde ilgi duydukları bölümlere yerleşmeleri konusunda modül ve ihtisas sınıflarımızda haftada 44 saat verilen eğitimler ile öğrencilerimizi destekliyoruz.
Öğrencilerimizin Yükseköğretim Kurumları Sınavına yönelik en üst seviyede başarı hedefi ile eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitim ve başarılarının yanında, sosyal kulüplerimiz ile sanatsal, sportif ve kültürel alanlarda ve toplumsal hayatta başarılı olmalarına öncülük ediyoruz.

BATIANADOLU KOLEJİ olarak; eğitimde edindiğimiz deneyimleri, ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda Anaokulundan Fen Lisesine kadar her kademede başarılı bir şekilde uyguluyoruz.
Ayrıca; yaşanılan pandemi sonrası yeni bir dünya düzenine doğru gitmekteyiz. Bu düzen içerisinde, sağlık koşullarına uygun. Steril ortamda eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

 

FEN LİSESİ
BatıAnadolu Koleji Fen Lisesi olarak; öğrencilerimizi güçlü ve dinamik eğitim kadromuzun rehberliğinde, modül ve ihtisas sınıflarımızda haftada 44 saat verilen eğitimler ile yaratıcı, araştırmacı, inovatif, üretken, bilimsel düşünceye inanan genç bilim insanları olarak yetiştiriyoruz.  Fen lisemizde eğitim alan öğrencilerimizin; Yükseköğretim Kurumları Sınavına yönelik en üst seviyede başarı hedefi ile eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitim ve başarılarının yanında, sanatsal, sportif ve kültürel alanlarda ve toplumsal hayatta başarılı olmalarına öncülük ediyoruz.

BATIANADOLU KOLEJİ olarak; eğitimde edindiğimiz deneyimleri, ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda Anaokulundan Fen Lisesine kadar her kademede başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Ayrıca; yaşanılan pandemi sonrası yeni bir dünya düzenine doğru gitmekteyiz.  Bünyemizde yer alan fen lisemiz; müstakil binada doğa ile iç içe güvenli, kalabalıktan uzak ve sağlıklı bir ortamda, faaliyetlerini sürdürmektedir. Şehir merkezine çok yakın bir konumda olan okulumuz; İzmir-Manisa yoluna cepheli olup, Manisa’da oturup İzmir’de çalışanlar ile İzmir’de oturup, Manisa’da çalışan velilerimiz için ideal bir lokasyondadır.

Yeni Sayfa 1

ÖN BAŞVURU VE KAYIT İÇİN..

Whatsapp Destek

Batıanadolu Okulları

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?