Basek Hayatınızı Değiştirecek 2020-21

DEVLET DESTEKLİ BÖLÜMLER

DEVLET DESTEKLİ BÖLÜMLER: Milli Eğitim Bakanlığınca Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki öğrenciler için, resmi okullarda öğrenim gören bir öğrencinin okul türüne göre devlete maliyetinin 1,5 katını geçmemek üzere her eğitim öğretim yılı itibariyle Hazine ve Maliye Bakanlığı ile MEB tarafından müşterek belirlenen ve bakanlık bütçesine konulan ödenekten okullara yapılan ödemedir. Bu programlara gelen öğrenciler, destek tutarı dışında kalan bedeli okula ödemekle yükümlüdür.  Devlet destekli programa devam eden öğrenci, diğer burslardan yararlanamaz.

Bu bölümlerimiz:
Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Alanı
Denizcilik Alanı
Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı
Raylı Sistemler Teknolojisi Alanı
Uçak Bakım Alanı
Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Alanı

 

 

İŞ GARANTİLİ BÖLÜMLER

Okulumuzun yer aldığı grup şirketlerimizde, (hastaneler, otel, gıda ve meşrubat fabrikaları) ya da iş garantili protokol yaptığımız özel kuruluşlarda sınırlı sayıda iş garantili öğrenci alınmaktadır. İş garantili kontenjandan kayıt yaptıran öğrencilere burs ve eğitim kredisi verilmemektedir. Ancak, devlet destekli bölümlere kayıt yaptıran öğrenciler, iş garantili kontenjanda olsalar dahi devlet desteğinden faydalanabilirler.

 


ALMANYA EĞİTİM SERTİFİKASI

BASEK BATIANADOLU OKULLARI- ALMANYA GRUNDIG AKADEMİE arasında mesleki ve teknik eğitimde iş birliği iyi niyet mektubu imzalandı. Müfredat programlarının akredite edilmesi, Almanca dil eğitimi, Almanya’da staj imkanı, uluslararası sertifikayı kapsamaktadır. Bu programlardan mezun olan öğrenciler tüm Avrupa ülkelerinde iş bulma imkanına sahip olacaklardır.

 

ÜNİVERSİTEYE GARANTİSİ

Eğitim- öğretim programına ilave olarak; üniversiteye hazırlık çalışmalarıyla, kendi alanlarında yüksek öğretim programlarına girme garantisidir.
 


ERKEN KAYIT AVANTAJLARI

Nakil ve başvuru yapacak öğrencilerde % 10 indirim uygulanacaktır.
 

 

Ön Başvuru ve Detaylı bilgi için bize yazın, size dönüş sağlayalım.
İletişim Formu : Tıklayınız..

 

Whatsapp Destek

Batıanadolu Okulları

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?