5 Yıldızın Sırrı

BURS/KREDİ

  • AKADEMİK BAŞARI BURSU- Kurumumuzun yapmış olduğu bursluluk sınavı sonucunda başarılı olan öğrencilere ve ortaokul başarı puanları 90 ve üzeri olan öğrencilere belirli oranda verilen burstur.
  • YETENEK BURSU- Yurt içi ve yurt dışında spor alanında ve sanat alanında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere belirli oranlarda verilen burstur.
  • GÜRVAK BURSU- Başarılı ve yetenekli öğrencilere vakıf tarafından verilen geri ödemesiz burstur.
  • EĞİTİM KREDİSİ- Eğitim-öğretim dönemi süresince verilen ve öğrenci mezun olduktan ve işe başladıktan sonra faizsiz olarak taksitlerle geri ödemesi koşuluyla sunulan imkandır.
    Okul başarısı, başarı derecesi, sanat alanındaki faaliyetleri, lisanslı sporcular başarıları nispetinde eğitim vakfımız tarafından kredilendirilebilmektedir.

 

DEVLET TEŞVİKİ! Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki öğrenciler için, resmi okullarda öğrenim gören bir öğrencinin okul türüne göre devlete maliyetinin 1,5 katını geçmemek üzere her eğitim öğretim yılı itibariyle ödenekten okullara yapılan ödemedir.

 

İŞ GARANTİSİ! Okulumuzun yer aldığı grup şirketlerimizde, (hastaneler, otel, gıda ve meşrubat fabrikaları) ya da iş garantili protokol yaptığımız özel kuruluşlarda sınırlı sayıda iş garantili öğrenci alınmaktadır. İş garantili kontenjandan kayıt yaptıran öğrencilere burs ve eğitim kredisi verilmemektedir. Ancak, devlet destekli bölümlere kayıt yaptıran öğrenciler, iş garantili kontenjanda olsalar dahi devlet desteğinden faydalanabilirler.

 

ULUSLARARASI SERTİFİKA! BASEK BATIANADOLU OKULLARI VE GRUNDIG AKADEMIE arasında imzalanan protokol kapsamında sağlık alanı ve teknik alanlarda programların akreditasyonu, Almanya’da staj ve uluslararası sertifikasyon, Almanya ve Avrupa’nın diğer ülkelerinde istihdam imkanı.

 

ÜNİVERSİTE GARANTİSİ “Gençlerimizin önünde büyük bir ufuk açılıyor. Anlayışımız önce üniversite, sonra meslek değil; önce meslek, sonra üniversitedir. Çünkü, nitelikli mesleki eğitimin öğrenileceği en ideal dönem, üniversite değil, lise çağlarıdır. Bu çağda nitelikli Mesleki Eğitim alan gençler her yaşta üniversite eğitimi alma olanağına sahiptir. BASEK olarak misyonumuz, önce meslek sonra üniversite olup, “Hem Çalış Hem Oku Hayata Atılmanın En Kısa Yoludur”. Üniversite garantisi verilen programa devam eden öğrenciler, ilk yıldan itibaren akademik olarak desteklenecekler ve kendi alanlarında ki bir yüksekokula girmelerini sağlayacak akademik destek verilecektir. Ayrıca Almanya da üniversite okumak isteyen öğrenciler için de üniversitelerle gerekli protokoller yapılmıştır detaylı bilgi için sizi okulumuza bekliyoruz.

Whatsapp Destek

Batıanadolu Okulları

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?