Çağdaş Eğitim Anlayışı

Çağdaş Eğitim Anlayışı

Çağdaş Eğitim Anlayışı

BATI Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları (BASEK); Bornova, Mersinli ve Salihli olmak üzere 3 kampüsü ve 5 bin kişilik öğrenci mevcuduyla eğitim öğretim hayatında büyüyen bir aile olarak devam ediyor. BASEK Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz, “Eğitim ve öğretimi ülkemiz adına insanlığın büyük ve muhteşem eseri, görevi olarak görüyorum. Bu yüzden ülkemizin gençlerini kazanmak adına BASEK olarak birçok burs olanakları sunmaktayız. Ulusal ve uluslararası sınav başarısı, akademik derece, spor ve sanat alanında yetenekli gençlere eğitim bursu vermekteyiz. Ayrıca birçok alanda milli olmuş sporcuları bünyemize alarak bu yolda Türkiye’yi temsil ediyor ve diğer eğitim kurumlarınca örnek alınıyoruz” diye konuştu.
GENİŞ SOSYAL ALAN
Op. Dr. Gürbüz, BASEK kampüslerinin sosyal anlamda da geniş imkanlara sahip olduğunu belirterek, “Halı sahaları, basket sahaları, tenis kortu, havuzu, uçak hangarı, uçağı, kapalı / açık sosyal aktivite alanlarıyla, teknik anadolu liselerinde Türkiye’nin önde gelen çeşitli alan ve dalları ile birlikte ilkokulu, ortaokulu, Anadolu ve fen lisesiyle Ege’nin en büyük eğitim kampüsleri olarak hizmet veriyor. Öğrenci kontenjanı 5 binin üzerinde. Nitelikli personel, ihtiyacına cevap veren ara elaman değil, aranan eleman yetiştirmek amacını temel hedef aldık” diye konuştu.
GELECEĞE GÜVENLE YAKLAŞIN
“Ülkemizde hala varlığını sürdüren salgına rağmen, BASEK ile gençlerimiz geleceklerine güvenle yaklaşabilirler” diyen Op. Dr. Gürbüz, “Öğrencilerimizi işletmelerde beceri eğitimi, tüm sınıf seviyelerinde uygulamalı meslek derslerinin yüz yüze eğitimi, uzaktan eğitim, takviye kurslarımızla, hazırladığımız eğitim programlarıyla destekliyoruz. Verdiğimiz eğitim kalitesinin göstergesi olarak, öğrencilerimizin üniversite giriş sınavlarında kaydettikleri sonuçların mükemmelliği bunun en iyi sembolü. Okul sonrası iş hayatına atılan öğrencilerimizin iş yerlerindeki başarısı da ayrı bir sevinç kaynağı. Diğer bir amacımız da gençleri ilgi ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirmek, iyi şekilde hayata hazırlamak ifadelerini kullandı. 

Whatsapp Destek

Batıanadolu Okulları

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?